حضور رئیس سازمان قضایی نیروی های مسلح یزد در زندان مرکزی

 

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح یزد به همراه دادستان دادسرای نظام و معاون اداره کل زندان های یزد از بند نظامیان زندان مرکزی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛مصیبی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان به همراه دادستان وقضات دادگاه و دادسرای نظامی استان به اتفاق سلیمی معاون اداره کل زندانهای استان و مدیر زندان مرکزی از اندرزگاه نظامیان بازدید و با مددجویان صحبت و از مشکلات و درخواست های آنها مطلع شدند.

محمد سلیمی معاون اداره کل زندان های استان در این بازدید ضمن تشریح اهداف اصلاح و تربیتی زندانبانی در نظام اسلامی  اقدامات فرهنگی و تلاش های مجموعه در  راستای بازسازی شخصیت زندانیان را بر شمرد.

وی توجه به امنیت و آرامش زندان و همزمان رعایت حقوق شهروندی  برای مددجویان را از وظایف و برنامه های در حال اجرا در مجموعه زندان عنوان نمود و افزود : با رعایت شرایط آئین نامه ای و نیز طبقه بندی زندانیان و دسته بندی جرایم در حد امکان در زندان مرکزی باعث شده با کمترین مشکلات مواجه باشیم.

زارع رئیس زندان مرکزی یزد نیز تعامل خوب و مطلوب مجموعه دادسرای نظامی استان با زندان در راستای رسیدگی به پرونده قضایی ، جلو گیری از اطاله دادرسی و کاهش جمعیت کیفری مددجویان را قابل تقدیر ارزیابی واظهار امیدواری کرد که ادامه این روند می تواند در رفع مشکلات قضایی و روحی و روانی مددجویان مو ثر باشد.

در ادامه مسئولین با حضور در جمع مددجویان اندرزگاه نظام، با آنها دیدار و مشکلات قضایی مددجویان را مورد بررسی قرار دادند.

از پایان این مراسم از کارشناسان فعال مددکاری زندان مرکزی یزد تقدیر به عمل آمد.

1 2 3 4 5

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*