مدیرکل زندان های استان یزد خبر داد: آزادی ۵۳ زندانی محکوم مالی در سه ماه گذشته

مدیرکل زندان های استان و نایب رئیس هیات امنای ستاد دیه یزد گفت: از ابتدای تیرماه امسال، ۵۳ نفر از مددجویان محکوم مالی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد با اعلام این خبر گفت: ستاد دیه استان یزد با همت خیرین و نیکوکاران قدم های بزرگی در راستای اهداف متعالی خود برداشته به گونه ای که از ابتدای سال ۸۳ تاکنون شاهد آزادی یک هزار و ۱۵۷ نفر از زندانیان محکوم مالی جرائم غیر عمد بوده ایم.

وی ضمن قدردانی از زحمات مدیرعامل و دستندرکاران ستاد دیه استان افزود: میزان کل بدهی تمام این ۱۱۵۷ نفر محکوم مالی که از ابتدای سال ۸۳ تاکنون آزاد شده اند، ۷۲۵ میلیارد و ۶۷۲ میلیون و ۷۳۶ هزار و ۳۹۴ ریال بوده که بیش از نیمی از این مبلغ توسط مددکاران و کارشناسان کمیته صلح و سازش ستاد دیه استان، گذشت رضایتمندانه از شکات اخذ شده است.

نایب رئیس هیات امنای ستاد دیه استان یزد افزود: همچنین مبلغ ۲۹۵ میلیارد و ۲۵۲ میلیون و ۶۹۲ هزار و ۲۴۶ ریال بابت آزادی یک هزار و ۱۵۷ نفر از ابتدای سال ۸۳ توسط ستاد دیه به شکلات پرداخت شده است.

ذوالفعلی نژاد گفت : در سه ماهه گذشته نیز ۵۳ نفر از زندانیان با حمایت های خیرین و پرداخت ۲۰ میلیارد و ۲۲۴ میلیون و ۹۳۷ هزار و ۱۴۸ریال از زندان های استان آزاد شدند.

مدیرکل زندان های استان ادامه داد: کل بدهی این ۵۳ نفر ۵۸میلیارد و ۵۵۱ میلیون و ۵۵۲ هزار و ۶۴۰ ریال بوده که بیش از ۳۸ میلیارد ریال آن توسط کمیته صلح و سازش ستاد دیه از شکات ، گذشت رضایتمندانه اخذ شده است.

 

javad-raghebian_18-9

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*