خانواده مددجویان تحت پوشش مرکزخدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای یزد در دوره آموزشی عفاف و حجاب

دوره آموزشی عفاف و حجاب با حضور حجت الاسلام فخرالدینی ویژه خانواده مددجویان تحت پوشش مرکزخدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای یزد  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای یزد؛ به مناسبت روز عفاف و حجاب کلاس آموزشی با همین موضوع ویژه خانواده مددجویان تحت پوشش برگزار گردید .

در ابتدای کلاس حجت الاسلام والمسلمین فخرالدینی در خصوص اهمیت و نقش عفاف و حجاب در استحکام خانواده سخنرانی کرده و نگهداشتن خانواده را به معنای تعلیم و تربیت و امر به معروف و نهی از منکر و فراهم ساختن محیطی پاک و عاری از گناه و آلودگی در فضای خانه و خانواده برشمرد و گفت: رمز ماندگاری و خوشبختی خانواده از نگاه اسلام تسلیم بودن آنان در برابر اوامر و نواهی پروردگار و التزام عملی به موازین اخلاقی اسلام است .

وی در ادامه افزود: بی حجابی خانواده را به چالش می کشد چرا که پیامدی جز بی بند و باری ، تحریک ، جلب توجه دیگران و انحراف فکری والدین و فرزندان و بی اعتماد کردن زن و شوهر نسبت به هم و ده ها آسیب و تهدید دیگر ندارد .

در ادامه کلاس چندین جلد کتاب در خصوص حجاب و عفاف از طرف مدرس تهیه شده بود در بین شرکت کنندگان توزیع گردید .

در پایان این مراسم نیز شرکت کنندگان مورد پذیرایی قرار گرفته و به فرزندان آنان بلیط شهربازی اعطا گردید و همچنین به هر یک از شرکت کنندگان سبد کالای غذایی نیز اهدا شد .

1 2

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*