رئیس زندان اردکان در دیدار با رئیس کمیته امداد شهرستان میبد تاکید کرد: لزوم حمایت بیشتر خانواده زندانیان نیازمند

رئیس زندان اردکان در جلسه ای که با حضور رئیس و مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد بر لزوم توجه بیشتر به خانواده های زندانیان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان؛ در جلسه ای که با حضور رئیس و مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در محل دفتر رئیس زندان اردکان برگزار گردید در خصوص راهکارهای کاهش مشکلات خانواده های زندانیان هم اندیشی شد.

رئیس زندان اردکان با اشاره به اینکه بسیاری از این خانواده ها واقعا انسان های نیاز مندی هستند بر لزوم حمایت بیشتر از این افراد تاکید کرد.

مددی مقدم با اشاره به اینکه بیش از نیمی از متهمین و محکومین زندان ارکان را افراد غیر بومی تشکیل می دهند گفت: غیر بومی بودن زندانیان باعث می شود خانواده ها برای ملاقات از راه های بسیار دور مراجعه کنند یا اینکه مجبور شوند در این شهرستان ساکن شوند  که خود باعث بروز مشکلات زیادی می شود. وی ابراز امیدواری کرد با همکاری و همفکری مسئولین راهکارهایی جهت انتقال زندانیان به استان های خود ایجاد گردد.

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) نیز با اشاره به اینکه این مرکز حداکثر تلاش خود را برای حمایت از خانواده های آسیب دیده انجام می دهد، بر لزوم همکاری بیشتر بین ارگان ها در این خصوص تاکید کرد.

زین الدینی در ادامه با بیان اینکه خانواده های آسیب دیده علاوه بر کمک های مادی، خدمات معنوی نیز از کمیته امداد دریافت می کنند افزود: بیش از ۳۰ خانواده زندانی از کمیته امداد میبد خدمات دریافت می کنند که امیدواریم با همت مسئولین و خیرین بتوانیم شاهد رشد کمیت و کیفیت خدمات به این عزیزان باشیم.

برگزاری جلسات مشاوره گروهی و فردی ویژه خانواد های مددجویان توسط مرکز مشاوره و رواندرمانی زندان با همکاری کمیته امداد میبد از دیگر موضوعات این جلسه بود.

DSC09159 DSC09161

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*