مدیرکل زندانهای استان یزد در نشست شورای قرآنی: فرهنگ قرآنی در بین پرسنل توسعه یابد

نشست شورای قرآنی اداره کل زندان های استان یزد برگزار شد.

1

مدیرکل زندان های استان در این نشست با اشاره به جایگاه والای قرآن گفت: کارکنان مجموعه زندان های استان باید عامل به مفاهیم و دستورات قرآن باشند.

رضا ذوالفعلی نژاد اظهار داشت: باید فرهنگ قرآنی را در بین خود و خانواده هایمان توسعه دهیم و تلاش کنیم تا در بین مددجویان نیز به عنوان الگو و نمونه مورد توجه قرار گیریم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات قرآنی کارکنان و خانواده پرسنل زندان های استان افزود: برگزاری جشنواره های قرآنی باید کمک کند تا بیش از پیش عامل به قرآن باشیم زیرا دستور تحقق این مهم انسان را از بسیاری لغزش ها دور نگه می دارد.

ذوالفعلی نژاد همچنین با تاکید بر برگزاری هرچه منظم تر مسابقات قرآنی پرسنل و خانواده های کارکنان زندان های استان افزود: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل مجموعه باید برای برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات قرآنی کارکنان و خانواده های پرسنل زندان های استان استفاده شود تا ضمن شکوفایی ظرفیت های قرآنی دستگاه، نفرات برتر برای حضور در مراحل بعدی و مسابقات کشوری نیز آمادگی بهتری را داشته باشند.

مدیرکل زندان های استان یزد گفت: از ظرفیت های دستگاه قضایی استان و اداره کل اوقاف و امور خیریه نیز در امور اجرایی و همچنین داوری مسابقات قرآنی باید بهره گرفت و مسابقاتی درخور شان پرسنل و خانواده های کارکنان داشته باشیم.

2

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*