مدیرکل زندان های استان یزد در نشست کمیته امنیتی تاکید کرد؛ رعایت امنیت گفتار و رفتار مهمترین عامل مدیریت در زندان

کمیته امنیتی زندان های یزد با حضور مسئولین ستادی و روسای زندان ها با ریاست مدیرکل زندان های استان در اداره کل زندان های یزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های یزد؛ در جلسه کمیته امنیتی که روسای زندانها و مسئولین ستادی نیز حضور داشتند ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های یزد به تشریح و تببین انتظارات از این کمیته پرداخت.

وی با اشاره به الگو پذیری زندانیان و بویژه نیروهای وظیفه از پرسنل و کارکنان تاکید کرد: وظیفه تک تک ما کمک به اصلاح و بازگشت سعادتمندانه برای زندانیان و ارائه الگوی مناسب برای جوانان مجموعه که در قالب نیروهای وظیفه درحال خدمت هستند می باشد.

وی با اشاره به شرایط روحی و روانی جوانان پرسنل وظیفه تاکید کرد:در برخورد و رفتار خود با پرسنل وظیفه باید بسیار حساب شده و دقیق عمل کنیم چراکه قضاوت و تصمیم این جوان نسبت به مجموعه و حتی مسئولین نظام از نوع رفتار ما نشات خواهد گرفت.

مدیرکل زندان ها با تاکید بر اهمیت حفظ امنیت و آرامش در زندان ها افزود: گاهی بی توجهی به یک موضوع بسیار کوچک در مجموعه زندان می تواند مشکل امنیتی حادی را ایجاد کند لذا باید در امنیت گفتار و رفتار نیز را نیز مدنظر قرار داده  که بازخورد آن افزایش اقتدار مجموعه خواهد بود.

رضا ذوالفعلی نژاد توجه به دستورالعمل های سازمانی بویژه تاکیدات ریاست سازمان را عامل وحدت رویه و حرکت سریعتر به سمت اهداف سازمان و نظام دانست و اذعان نمود: حفظ کرامت زندانیان و توجه به بخشنامه های سازمانی اساس کار ما است و قطعا نقش مهمی در امنیت و آرامش زندان خواهد داشت .

مدیرکل زندان های یزد با اشاره به فرمایش مولای متقین مبنی براینکه سعه صدر وسیله مدیریت و ریاست است افزود: باید در مقابل همکاران و دلسوزان مجموعه آستانه انتقاد پذیری خود را بالا ببریم همواره به خود متذکر شویم که این کمیته و مسئولین آن و همه ما وظیفه دستگیری و حمایتی داریم نه مچ گیری.

ذوالفعلی نژاد با اشاره اینکه اقدامات خوب و موثر و بموقع  مانع از بروز مشکل حاد در مجموعه شده افزود: انتظارات از کمیته امنیتی بسیار زیاد است بخصوص در مورد مداومت ها و گزارش آن باید بادقت و ظرافت بیشتری انجام گردد.

وی افزود: بازخورد گزارش مداومت کار باید بر روند فعالیت ها و تجهیزات زندان نقش موثری داشته باشد.

مدیرکل زندانهای یزد با تشریح وضعیت زندان و فضای حاکم بر زندگی گروهی مدجویان تاکید کرد:هزینه های ارتکاب جرم در زندان باید بقدری بالا باشد که فکر ارتکاب جرم به ذهن کسی هم خطور نکند.

در پایان نیز مسئولین ستادی و روسای زندانها به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

1 2 3

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*