بازدید سرزده مدیرکل زندان های یزد از کانون اصلاح و تربیت

مدیرکل زندان های یزد در بازدیدی سرزده از کانون اصلاح و تربیت به وضعیت مددجویان، پرسنل و نیروهای وظیفه رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ مدیرکل زندان های استان یزد به همراه جمعی از مسئولین ستادی اداره کل بصورت سرزده از کانون اصلاح و تربیت یزد بازدید نمودند.

ذوالفعلی نژاد در جمع پرسنل و نیروهای وظیفه با تاکید بر آمادگی همه جانبه مجموعه زندان ها افزود: ما در فضایی در حال خدمت هستیم که هر لحظه میتواند بستر حوادثی باشد فلذا هوشیاری و آمادگی همه کارکنان باعث خواهد شد فضایی امن سالم و آرام بوجود بیایید.

مدیرکل زندان های یزد اذعان داشت: کانون اصلاح و تربیت همانگونه که از نام آن مشخص است فضاو محیطی برای اصلاح وتربیت است و این امر در بستر نظم و دلسوزی مسئولین محقق خواهد شد.

ذوالعفلی نژاد با اشاره به ضرورت هوشیاری و آمادگی نیروهای افزود: روزمرگی و فضای آرام کانون که حاصل تلاش مدیران و کارکنان خدوم هست نباید ما را از توجه به حساسیت کار غافل کند.

وی در پایان از زحمات مدیر و پرسنل کانون اصلاح و تربیت تقدیر کرد و گفت: کانون اصلاح و تربیت یزد همواره جزء مراکز تامینی و تربیتی نمونه کشور بوده و به نوعی توقعات از این مرکز بالا رفته است، فلذا می طلبد که مسئولین و پرسنل با همت و درایت بالا نسبت به رفع نوافق احتمالی و محدود در این مجموعه کوشش مضاعف نمایند.

1 2 3

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*