جمع آوری دو میلیارد و هفتصد و هشتاد میلیون ریال در دوازدهمین گلریزان یزد

دوازدهمین همایش جشن گلریزان یزد با حضور اسد الله کربلایی قدیر عضو هیئت مدیره ستاد دیه کشور، کوروش زارعی مدیرکل هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور، حبیبی رییس کل دادگستری استان یزد و رییس هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان یزد، محمد علی طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد و دیگر مسئولین استان و خیرین شهر یزد در تالار شهید عباسپور شرکت برق منطقه ای یزد برگزار گردید

اسد الله کربلایی قدیر در دوازدهمین جشن گلریزان یزد که در سالن شهید عباسپور برق منطقه ای یزد و با حضور جمعی از مدیران و خیران برگزار شد به تاریخچه برگزاری این جشن در کشور اشاره کرد و گفت: از زندانیانی که در این مدت آزاد شده اند ۴۷ هزار نفر محکومان مسائل مالی مثل دیه و نفقه و بقیه سایر جرائم بوده اند.

وی ادامه داد: همکاری مردم و بخصوص خیران در سطح کشور در قالب اقشار مختلف در جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان همه ساله نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته و سال به سال با فرهنگ سازی انجام گرفته شاهد مشارکت بیشتر همگان هستیم.
همچنین رئیس کل دادگستری استان و رئیس هیات امنای ستاد دیه یزد گفت: در سال گذشته در قالب جشن های گلریزان ۱۲۰ نفر زندانی جرائم غیر عمد با تامین افزون بر ۱۲۰ میلیار ریال از زندان آزاد شده اند.

محمد رضا حبیبی افزود: هم اکنون ۱۶۳ نفر زندانی جرائم غیرعمد در زندان های استان هستند که برای آزادی آنها به افزون بر ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امیدواریم خیران همراهی و حمایت کنند.

در ادامه این جشن کوروش زارعی مدیرکل هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور در زمینه نقش هنرمندان در الگوسازی و جریان سازی برای کارهای خیر و انفاق و کمک به همنوع مطالبی بیان کرد.
وی ابراز امیدواری کرد تا هنرمندان در کنار مردم ، خیران و مسئولان برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در سطح کشور بیش از گذشته با ستادهای دیه همکاری جدی داشته باشند.
امسال در طول ماه مبارک رمضان در استان یزد ۱۰ جشن گلریزان برگزار می شود.

گفتنی است در این همایش از شکاتی که از بخش قابل ملاحظه از بدهی خود گذشت نموده دعوت و گفتگوی دو سویه با مجری داشتند و همچنین پخش مستند گزارشی از مددجویان جرایم و غیر عمد و خانواده ها دیگر برنامه این همایش بود.2M3A4845

2M3A4640 2M3A4710 2M3A4749 2M3A4825  2M3A4903 2M3A5096

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*